Centrum Serwisowe SamoSpadło – serwis smartfonów w Poznaniu – zapewnia profesjonalną aktualizację i naprawę uszkodzonego oprogramowania. Obsługujemy wszystkie urządzenia GSM wyposażone w system Android lub iOS.

Specjalistyczna wiedza informatyczna i programistyczna pozwala serwisantom bezpiecznie zaktualizować fabryczne oprogramowanie do najnowszej wersji, usunąć kod zabezpieczający lub cofnąć zmiany, do których doszło w wyniku nieprawidłowej aktualizacji (flashowania) przez samego użytkownika telefonu komórkowego. Ściągamy również blokady ekranów, usuwamy blokady konta Gmail, instalujemy aktualizacje systemowe oraz usuwamy simlocki.

Kiedy potrzebna jest aktualizacja oprogramowania? Poznaj objawy uszkodzenia softu

O problemie z oprogramowaniem telefonu może świadczyć:

  • błąd w uruchamianiu aplikacji,
  • wolne ładowanie się programów,
  • problem z otwieraniem plików,
  • problem z korzystaniem z komunikatorów i Internetu,
  • zawieszanie się telefonu.

Aktualizacja oprogramowania, usuwanie kodu zabezpieczającego – poznaj nasze usługi

Serwis GSM SamoSpadło w Poznaniu zapewnia profesjonalną aktualizację softu. Aktualizacja oprogramowania do najnowszej wersji, wykonana przez specjalistę, gwarantuje brak błędów. Samodzielna zmiana systemu (ROOM-u) może doprowadzić do usterki telefonu. Najczęściej dochodzi do niej, gdy:

  • aktualizacja systemu zostanie przerwana,
  • bateria rozładuje się do zera,
  • użytkownik wyciągnie kabel USB podczas kopiowania danych.

W naszym serwisie zadbamy, aby aktualizacja oprogramowania była w 100% bezpieczna i zakończyła się powodzeniem. Zajmujemy się także naprawą smartfonów z nieprawidłowo zaktualizowanym oprogramowaniem czy zastąpieniem systemu z nakładką operatora czystym systemem pochodzącym prosto od producenta. Na życzenie Klienta, możemy wykonać kopię zapasową danych telefonu.

Kolejną usługą jest usuwanie kodu zabezpieczającego. Smartfony z systemem Android posiadają fabryczną blokadę, która nie pozwala edytować plików systemowych i instalować niektórych programów (gdy jest potrzebny dostęp do systemu). Usługa Root, wykonana w naszym serwisie, to odblokowanie systemu i uzyskanie pełnych praw administratora. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie wgrywać wiele programów i przenosić aplikacje na kartę SD.

Cennik serwisu pogwarancyjnego dla najczęściej sprawdzanych modeli telefonów