Cennik napraw – telefony HTC

WYBIERZ SERIĘ I MODEL SWOJEGO URZĄDZENIA

Wymiana szybki/wyświetlacza (zamiennik).

** Podana cena dotyczy podzespołu zamiennego.

Desire 825

Wyświetlacz** 250zł
Szybka Brak
Klapka** 140zł
Bateria 150zł

Desire 820

Wyświetlacz** 200zł
Szybka 160zł
Klapka** 140zł
Bateria 150zł

 

Desire 620

Wyświetlacz** 180zł
Szybka 150zł
Klapka** 140zł
Bateria 150zł

Desire 610

Wyświetlacz** 180zł
Szybka 130zł
Klapka** 120zł
Bateria 150zł

Kim jesteśmy?

Centrum Serwisowe Samo Spadło działa jako pogwarancyjny serwis Huawei w Poznaniu. Na pokładzie posiadamy certyfikowanych techników, którzy na bieżąco śledzą nowości proponowane przez słynnego chińskiego producenta, aby móc zagwarantować Klientom sprawną naprawę każdego smartfona marki Huawei. Telefony tej firmy już od dłuższego czasu cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków – przede wszystkim ze względu na połączenie budżetowych cen z rozwiązaniami znanymi z topowych smartfonów czołowych marek.

Serwis telefonów w Poznaniu oferuje kompleksowe naprawy wszystkich popularnych obecnie modeli marki Huawei. W stałej ofercie posiadamy baterie, wyświetlacze, ładowarki i inne części oraz akcesoria do smartfonów. Zapewniamy szybką diagnostykę i naprawy usterek mechanicznych (po zalaniu, upadku), wymianę wyświetlaczy i rozbitych szybek telefonu oraz zaawansowane operacje pozwalające usunąć usterki elektroniki.

Dysponujemy wieloma częściami zamiennymi (pochodzącymi od sprawdzonych producentów) i zaawansowanym zapleczem technicznym, dlatego wszystkie naprawy smartfonów wykonywane są na miejscu. To pozwala zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, niezawodność i szybkie terminy realizacji w konkurencyjnych cenach!

Jakie naprawy przeprowadzamy?

Serwis Huawei w Poznaniu to miejsce, gdzie uzyskasz kompleksową pomoc w razie jakichkolwiek problemów z telefonem komórkowym tej marki:

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych

Awaria wyświetlacza i panelu dotykowego najczęściej jest skutkiem upadku telefonu z wysokości lub innych uszkodzeń mechanicznych. Może do niej dojść także wskutek zalania telefonu. Gdy po upadku, Twój smartfon nie wyświetla obrazu (telefon może się nie włączać, ekran może być czarny lub biały) bądź pojawiają się jego zakłócenia (czarne plamy, migający obraz, pasy na ekranie), uszkodzeniu mógł ulec wyświetlacz. W tym przypadku, nie wystarczy sama wymiana rozbitej szybki. Gdy telefon nie reaguje na dotyk, uszkodzony został digitizer (panel dotykowy).

Wymiana wyświetlacza w Poznaniu to usługa, w której posiadamy bardzo bogate doświadczenie – wymieniliśmy już tysiące wyświetlaczy wszystkich dostępnych obecnie na rynku typów. Ocenimy stan Twojego smartfona i wymienimy uszkodzoną część na nową.

Wymiana szybki wyświetlacza

Twój telefon upadł, a na ekranie pojawiły się pęknięcia? W serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Taka usługa kosztuje o wiele mniej niż wymiana całego wyświetlacza wraz z panelem dotykowym, dlatego zawsze dokładnie analizujemy, które części uległy uszkodzeniu.

Naprawa telefonu po upadku

Upadki na twardą powierzchnię są jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mechanicznych smartfonów. Współczesne telefony komórkowe są bardzo delikatne, ponieważ w smukłych i lekkich obudowach producenci muszą zmienić bardzo zaawansowane układy elektroniczne. Mimo wielu zabezpieczeń, często dochodzi do wykrzywienia lub pęknięcia obudowy, pęknięcia szybki, uszkodzenia wyświetlacza lub uszkodzeń na płycie wewnętrznej. Serwis Huawei Samo Spadło zdiagnozuje i rozwiąże każdy problem z telefonem po upadku.

Naprawa telefonu po zalaniu

Zapomniałeś o smartfonie podczas kąpieli lub zsunął się z brzegu umywalki i zamoczył? A może przez niezabezpieczone wejścia gniazd czy szufladki przedostała się woda do wnętrza? W serwisie GSM w Poznaniu pomożemy Ci w razie wszystkich nieprzewidzianych wypadków. Bardzo ważne jest jednak, aby nie włączać zamoczonego telefonu (może to spowodować spięcie) oraz nie suszyć go domowymi sposobami.

Zapraszamy do naszego punktu, gdzie natychmiast zajmiemy się zalanym urządzeniem. Oczyścimy i wysuszymy płytę główną, sprawdzimy, czy ciecz nie przedostała się w drobne szczeliny płyty głównej i nie uszkodziła wewnętrznej elektroniki.

Inne naprawy elektroniczne

Serwis Huawei Samo Spadło to miejsce, gdzie zdiagnozujemy każdy problem z wewnętrznym układem elektronicznym Twojego smartfona.

Oferujemy m.in.:

  • naprawę układu ładowania,
  • naprawę głośników i mikrofonów,
  • naprawę płyt głównych,
  • naprawę włączników, konektorów,
  • naprawę złącz systemowych, buzerów, antenek, szybek, klapek,
  • naprawę telefonów niewłączających się,
  • naprawę telefonów zawieszających się.

Baterie i akcesoria

Bateria w smartfonie bardzo szybko się rozładowuje? Musisz doładowywać telefon już po kilku godzinach? W naszym serwisie Huawei w Poznaniu możesz zlecić szybką i bezpieczną wymianę baterii w smartfonie. W sprzedaży posiadamy baterie do wszystkich modeli telefonów Huawei. Polecamy również obudowy, ładowarki i inne akcesoria do smartfonów tej marki.

Oprogramowanie

Za nieprawidłowe działanie smartfona odpowiadają nie tylko uszkodzenia mechaniczne i problemy z elektroniką. Bardzo często stoją za nimi również błędy wewnętrznego oprogramowania. Doskonale znamy specyfikę najnowszych wersji Androida z nakładką EMUI, dlatego możemy Ci pomóc rozwiązać każdy problem z softem. Aktualizujemy oprogramowanie, zajmujemy się usuwaniem błędów i problemów wynikłych z przyczyn zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Serwis pogwarancyjny

Działamy jako pogwarancyjny serwis Huawei w Poznaniu. Wystarczy, że odwiedzisz nasz punkt przy ul. Polnej 7 lub skorzystasz z możliwości wysyłki telefonu do naprawy, aby certyfikowani technicy profesjonalnie rozwiązali Twój problem ze smartfonem. Likwidujemy skutki usterek mechanicznych, diagnozujemy problemy z elektroniką i wymieniamy drobne podzespoły płyty, wymieniamy części i akcesoria we wszystkich modelach telefonów Huawei. Gwarancja producenta już wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że usterka powstała z winy użytkownika i anulował gwarancję? U nas na pewno uzyskasz fachową pomoc! W razie potrzeby, otrzymasz ekspertyzę techniczna z dokumentacją wykonanych napraw.