Cennik usług – Serwis iPhone

PONIŻEJ WYBIERZ SERIĘ I MODEL SWOJEGO URZĄDZENIA

iPhone 13 Pro MAX

Wymiana szybki 1300 zł
Wymiana wyświetlacza 2150 zł (Jakość ORG)
Inne Kontakt

iPhone 13 Pro

Wymiana szybki 1100
Wymiana wyświetlacza 2000 zł (Jakość ORG)
Inne Kontakt

iPhone 13

Wymiana szybki 900 zł
Wymiana wyświetlacza 1600 zł (Jakość ORG)
Inne Kontakt

iPhone 12 Pro MAX

Wymiana szybki

1100 zł 

Promocja 990zł

Wymiana wyświetlacza od 700zł do 1500 zł
Inne Kontakt

iPhone 12/12 Pro

Wymiana szybki

960

Promocja 820zł

Wymiana wyświetlacza od 550zł do 1500zł
Inne Kontakt

iPhone 12 Mini

Wymiana szybki

850 zł

Promocja 780zł

Wymiana wyświetlacza od 550zł do 1420 zł
Inne Kontakt

iPhone 11 Pro MAX

Wymiana szybki

860 zł

Promocja 760zł

Wymiana wyświetlacza od 550 zł do 1160 zł
Inne Kontakt

iPhone 11 Pro

Wymiana szybki

760 zł

Promocja 620zł

Wymiana wyświetlacza od 500 zł do 880 zł
Inne Kontakt

iPhone 11

Wymiana szybki

580 zł

Promocja 460zł

Wymiana wyświetlacza od 380 zł do 690 zł
Inne Kontakt

iPhone XS MAX

Wymiana szybki

650 zł

Promocja 540zł

Wymiana wyświetlacza od 430 zł do 830 zł
Inne Kontakt

iPhone XS

Wymiana szybki

470 zł

Promocja 420zł

Wymiana wyświetlacza od 360 zł do 590 zł
Inne Kontakt

iPhone X

Wymiana szybki

470 zł

Promocja 420zł

Wymiana wyświetlacza od 360 zł do 590 zł
Inne Kontakt

iPhone XR

Wymiana szybki

460 zł

Promocja 400zł

Wymiana wyświetlacza od 350 zł do 480 zł
Inne Kontakt

iPhone 8 Plus

Wymiana szybki

340zł

Promocja 280zł

Wymiana wyświetlacza od 220 zł do 380 zł
Bateria 160 zł

Inne – kontakt

iPhone 8/SE 2020

Wymiana szybki

280zł

Promocja 220zł

Wymiana wyświetlacza od 200 zł do 350 zł
Bateria 140 zł – 180 zł

Inne – kontakt

iPhone 7 Plus

Wymiana szybki

280zł

Promocja 200zł

Wymiana wyświetlacza od 200 zł do 330 zł
Bateria 150 zł

Inne – kontakt

iPhone 7

Wymiana szybki

230zł

Promocja 180zł

Wymiana wyświetlacza od 180 zł do 300 zł
Bateria 140 zł

Inne – kontakt

iPhone 6s Plus

Wymiana szybki 180 zł
Wymiana wyświetlacza od 180 zł do 280 zł
Bateria 140 zł

Inne – kontakt

iPhone 6s

Wymiana szybki 180zł
Wymiana wyświetlacza od 180 zł do 280 zł
Bateria 130 zł

Inne – kontakt

iPhone 6 Plus

Wymiana szybki 180zł
Wymiana wyświetlacza od 180 zł do 270 zł
Bateria 140 zł

Inne – kontakt

iPhone 6

Wymiana szybki 180zł
Wymiana wyświetlacza od 170 zł do 230 zł
Bateria 130 zł

Inne – kontakt

iPhone 5s/SE

Wymiana szybki 160zł
Wyświetlacz od 160 zł do 220 zł
Bateria 120 zł

Inne – kontakt

iPhone 5|5C

Szybka Brak
Wyświetlacz + szybka 160 zł
Bateria 120 zł

Serwis iPhone Poznań - kim jesteśmy?

Serwis iPhone w Poznaniu to zespół certyfikowanych techników, którzy doskonale znają specyficzną budowę, najczęstsze usterki i nieprawidłowości w telefonach marki Apple. Naprawa iPhone to tylko jedna z wielu naszych usług. Wyróżnikiem iPhone’ów, zaprezentowanych po raz pierwszy przez Steve’a Jobsa w 2007 roku, jest stylowe wzornictwo połączone z wysoką funkcjonalnością. Kolejne modele przechodziły dużą metamorfozę, ale nie da się zaprzeczyć, że każdą następną generację iPhone’ów trudno pomylić z innym telefonem komórkowym. Piękny design ma jednak swój słabszy punkt – iPhone’y są delikatne, dlatego łatwo o mechaniczne uszkodzenie obudowy, zbicie szybki lub awarię zaawansowanej elektroniki ukrytej w smukłej bryle.

Serwis iPhone'ów w Poznaniu Samo Spadło posiada bogate doświadczenie w naprawie telefonów iPhone. Dysponujemy częściami zamiennymi i akcesoriami do wszystkich model iPhone’ów – od starszych generacji iPhone 5|5C aż po nowe iPhone’y 8 i 8 plus czy X. Na bieżąco śledzimy nowości proponowane przez producenta, poznajemy możliwości kolejnych wersji systemu iOS i specyfikę wprowadzanych na rynek iPhone’ów.

Twój iPhone zawiesza się lub nie włącza? Smartfon upadł z wysokości i zbiła się szybka? A może masz problem z oprogramowaniem? Naprawa telefonów iPhone to dla nas żaden problem! Nasz zespół sprawnie poradzi sobie z każdą usterką! Wymieniamy części uszkodzone mechanicznie, czyścimy telefony po zalaniu, wymieniamy niesprawne baterie, wykonujemy naprawy delikatnej elektroniki, aktualizujemy i naprawiamy softy.

Naprawa iPhone Poznań

Serwis iPhone w Poznaniu to miejsce, gdzie wykonasz każdą naprawę smartfonów od Apple. Wszystkie czynności wykonujemy na miejscu, dostęp do profesjonalnych narzędzi, sprzętu i podzespołów zamiennych sprawia, że mamy bardzo konkurencyjne terminy realizacji (do 3 dni roboczych), a Klient może otrzymać gwarancję na wykonane usługi.

W ofercie serwisu smartfonów marki Apple znalazły się kompleksowe usługi:

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych

Wystarczy chwila nieuwagi, aby telefon wyślizgnął się z ręki i upadł na podłogę czy chodnik. Efektem uszkodzeń mechanicznych bardzo często jest awaria wyświetlacza i panelu dotykowego (digitizera).

Masz problem z:

  • brakiem obrazu na ekranie
  • białym lub czarnym ekranem,
  • paskami migającymi na ekranie,
  • czarnymi plamami na ekranie?

Najpewniej przyczyną jest uszkodzenie wyświetlacza, który odpowiada za obraz na ekranie smartfona. W najnowszych iPhone’ach niestety, podczas upadków telefonu z wysokości, usterce ulega wyświetlacz wraz z digitizerem (telefon nie reaguje wtedy na dotyk). Nasz technik dokładnie zdiagnozuje problem i oceni, czy wymiana wyświetlacza i panelu dotykowego jest potrzebna.

Wymiana szybki wyświetlacza w iPhone

Efektem upadku smartfona na podłogę czy chodnik bardzo często jest pęknięcie szybki. Gdy na ekranie pojawią się charakterystyczna „pajęczynka”, a mimo to obraz cały czas jest wyświetlany, najprawdopodobniej uszkodzeniu uległa jedynie zewnętrzna warstwa ochronna, a nie cały wyświetlacz. Wymiana szybki w telefonie jest tańsza niż zakup całego nowego wyświetlacza. Nasz technik dobierze odpowiednią szybkę do Twojego modelu iPhone’a i wymieni pęknięty element na nowy, aby smartfon znów idealnie się prezentował i sprawnie działał.

Naprawa telefonu iPhone po upadku

Naprawa iPhone'ów po upadku to usługa, z której bardzo często korzystają Klienci naszego serwisu iPhone’a w Poznaniu. Stylowe iPhone’y najnowszej generacji pięknie się prezentują, ale lekkie i smukłe konstrukcje zwykle powstają kosztem wykorzystanych materiałów, które są o wiele delikatniejsze niż w telefonach komórkowych znanych przed laty. Wiele osób wybiera modele z tylną klapką wykonaną ze szkła, które wymagają szczególnej ochrony. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zbić szybkę, uszkodzić wyświetlacz i panel dotykowy czy obudowę

Często upadek iPhone'ów na twardą powierzchnię prowadzi nie tylko do uszkodzenia mechanicznego, ale także do problemów z włączaniem, działaniem mikrofonu, głośników, gniazd, klawiszy bocznych czy odczytem karty SIM. W naszym serwisie GSM w Poznaniu dokładnie zdiagnozujemy przyczynę usterki i dokonamy wszystkie potrzebne naprawy iPhone, aby znów działał poprawnie.

Naprawa iPhone po zalaniu

Zalanie telefonu najczęściej prowadzi do poważnych uszkodzeń konstrukcji, które wymagają profesjonalnego serwisowania. Serwis iPhone w Poznaniu pomoże Ci odratować Twojego ulubionego smartfona. Niestety domowe sposoby (np. suszenie telefonu na słońcu, za pomocą suszarki do włosów czy ryżu) nie działają! Ciecz przedostaje się do drobnych szczelin pomiędzy podzespołami, a brak szybkiej reakcji może doprowadzić do spięcia i całkowitego zniszczenia telefonu. W naszym serwisie dokładnie oczyszczamy płytę główną, suszymy ją i sprawdzamy poszczególne części (te, których nie da się odratować wymieniamy na nowe). Skorzystaj z profesjonalnej usługi naprawy iPhone po zalaniu!

Inne naprawy elektroniczne

Każdy iPhone to złożona konstrukcja, którą tworzy szeroki wachlarz układów elektronicznych. Wszystkie elementy muszą prawidłowo współpracować, aby smartfon sprawnie działał. Wystarczy, że uszkodzeniu (np. wskutek wstrząsu, upadku czy przegrzania) lub naturalnemu zużyciu ulegnie jedna z części na płycie głównej, aby pojawiły się problemy z korzystaniem z telefonu. W naszym serwisie GSM doskonale znamy budowę różnych modeli iPhone’ów i śledzimy kolejne konstrukcje wprowadzane na rynek przez Apple. Dzięki temu sprawnie wykrywamy przyczynę problemu i naprawiamy lub wymieniamy odpowiedzialne za nią części. Skorzystaj z profesjonalnej usługi naprawy iPhone w naszym serwisie GSM w Poznaniu!

iPhone - baterie i akcesoria

Twój iPhone bardzo szybko się rozładowuje? Najpewniej to wina baterii, która mogła ulec uszkodzeniu (np. podczas zalania, upadku czy przegrzania) lub po prostu minął jej „czas przydatności”. W serwisie smartfonów Samo Spadło posiadamy baterie do różnych modeli iPhone’ów (zarówno tych starszej generacji, jak i najnowszych), które szybko i sprawnie wymieniamy, aby nasi Klienci znów mogli cieszyć się pełnowymiarowym czasem korzystania z telefonu. Polecamy również ładowarki, obudowy i inne akcesoria do iPhone’ów

Oprogramowanie

Częstym problemem naszych Klientów są problemy z oprogramowaniem. Mogą one powodować:

  • problem z włączeniem telefonu,
  • zawieszanie się telefonu,
  • samoistne restartowanie się telefonu,
  • problemy z zasięgiem, modułem WiFi lub Bluetooth,
  • błędy aplikacji i programów.

Pomagamy właścicielom iPhone’ów zlokalizować i usunąć wszelkie problemy z softem. Aktualizujemy oprogramowani oraz usuwamy błędy powstałe wskutek nieprawidłowej aktualizacji systemu czy działania wirusów.

Serwis pogwarancyjny

Centrum Serwisowe Samo Spadło działa jako pogwarancyjny serwis iPhone w Poznaniu. Wykonujemy wszelkie naprawy usterek mechanicznych, naprawy elektroniki oraz błędów oprogramowania. Naprawiamy smartfony iPhone z wygasłą gwarancją producenta oraz po anulowaniu gwarancji (usterki z winy użytkownika). Na życzenie Klienta, możemy wydać ekspertyzę techniczną wraz z dokumentacją.