Centrum Serwisowe Samo Spadło zapewnia szybki i niezawodny serwis pogwarancyjny telefonów komórkowych Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, HTC, Xiaomi oraz Microsoft. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy zarówno z modelami flagowymi poszczególnych marek, jak i smartfonami budżetowymi. Stosujemy oryginalne części, specjalistyczny sprzęt i certyfikowane oprogramowanie, co pozwala nam usunąć zarówno wszelkie usterki mechaniczne, jak i problemy z softem

Kiedy jest potrzebna pogwarancyjna naprawa smartfonów?

Serwis telefonów komórkowych w Poznaniu Samo Spadło zapewnia fachowe naprawy smartfonów nieobjętych gwarancją.

  • gwarancja producenta na Twój telefon wygasła,
  • odkupiłeś smartfona od osoby prywatnej i nie posiadasz gwarancji fabrycznej,
  • autoryzowany serwis producenta uznał, że do uszkodzenia doszło z Twojej winy
  • gwarancja została anulowana z powodu zewnętrznej ingerencji w urządzenie (np. zdjęcie fabrycznej
    blokady, samodzielna naprawa czy wymiana elementów).

Serwisowanie po anulowaniu gwarancji – skorzystaj z pomocy serwisu pogwarancyjnego

Posiadasz telefon na gwarancji producenta, ale autoryzowany serwis uznał, że do uszkodzenia doszło z Twojej winy lub dokonane zmiany w urządzeniu zdyskwalifikowały możliwość naprawy gwarancyjnej? Serwisowanie po anulowaniu gwarancji to jedna z naszych specjalności. Na życzenie Klienta, wydajemy szczegółowe ekspertyzy techniczne wraz z dokumentacją. Naprawiamy telefony po upadku lub zalaniu, niewłączające się, zawieszające się, wymieniamy płyty główne, głośniki, mikrofony czy włączniki i dokonujemy wielu innych napraw pogwarancyjnych.

Wiele usterek jesteśmy w stanie usunąć bardzo szybko. W przypadku, gdy problem jest poważniejszy, oceniamy jakie części będą potrzebne i ile zajmie naprawa, aby szczegółowo poinformować Klienta o terminie odbioru naprawionego sprzętu (standardowo czas naprawy wynosi do 3 dni roboczych). Jako serwis pogwarancyjny czołowych marek, posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania usługi.

Cennik serwisu pogwarancyjnego dla najczęściej sprawdzanych modeli telefonów